Gdynia na EXPO REAL w Niemczech

06 października 2011r. | Drukuj

Gdynia wraz z innymi miastami z Pomorza zachwala swoje tereny i możliwości inwestycyjne na  Międzynarodowych Targach Inwestycji i Nieruchomości Komercyjnych EXPO REAL w Monachium. Targi odbywają się w dniach 4-6 października.

fot. gk

Targi to jedno z najważniejszych światowych wydarzeń. Na targach EXPO REAL w Monachium pojawiło się ponad 1700 wystawców. Wśród nich inwestorzy i finansiści, deweloperzy, zarządcy nieruchomości, architekci, planiści, firmy doradcze oraz przedstawiciele najbardziej atrakcyjnych miast i regionów.

mat. prasowe

Inwestorów chce do siebie przyciągnąć Trójmiasto, a także Słupsk i Pruszcz Gdański. Na odbywających się w dniach 4-6 października Międzynarodowych Targach Inwestycji i Nieruchomości Komercyjnych EXPO REAL 2011 samorządowcy mają szansę do zaprezentowania potencjału rozwojowego miast i przyciągnięcia strategicznych inwestorów. Miasto Gdynia zachęca do inwestowania, tym samym przedstawia szeroką ofertę nieruchomości gotowych do wykorzystania. W Folderze Inwestycyjnym Gdyni znaleźć można najciekawszą i najatrakcyjniejszą ofertę nieruchomości Gminy, a także jej partnerów: Dalmoru, Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Stoczni Remontowej Nauta oraz Zarządu Morskiego Portu Gdynia SA.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz