Mistrzostwa Europy w tenisie stołowym

06 października 2011r. | Drukuj

Od 8 do 16 października Ergo Arena stworzy najlepsze warunki do rozgrywek Mistrzostw Europy w tenisa stołowego.

fot. Wikipedia

Po raz pierwszy w Polsce odbywać się będą Mistrzostwa Europy w tenisie stołowym. Nie przypadkowo zbiegnie się to z obchodami 80-lecia Polskiego Związku Tenisa Stołowego. W Ergo Arenie pojawią się najlepsi zawodnicy z Europy. W turnieju brać udział będzie dziesięć zawodniczek i dwunastu zawodników z Polski. Rywalizować będą z pingpongistami z Węgier, Słowacji, Serbii, Niemiec i Chorwacji. Turniej rozpocznie się 8 październik, a wyniki Mistrzostw poznać będzie można 16 października. Ergo Arena zostanie specjalnie przygotowana pod zawody. Na podłodze zostanie ułożona specjalna trzywarstwowa posadzka o powierzchni 3,5 tys. m kw. W hali głównej zawody będą rozgrywane jednocześnie na 18 stołach. Natomiast w hali treningowej do dyspozycji sportowców znajdzie się 20 stołów.


Opublikowano w: Rekreacja i sport
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu: 2 (dodaj własny »):
  1. dawid pisze:

    kto zagra z Polski ?

  2. wiki pisze:

    skład naszej drużyny: Jakub Kosowski, Daniel Górak, Bartosz Such, Wang Zeng Yi i Robert Floras oraz Xu Jie, Li Qian, Kinga Stefańska, Natalia Partyka, Katarzyna Grzybowska i Antonina Szymańska (rezerwowa)…jak widać nie tylko Polacy są w reprezentacji ;-)

Dodaj komentarz