Niebezpiecznie w McDonald’s?

04 października 2011r. | Drukuj

Sporego odszkodowania będzie domagał się klient restauracji McDonald’s w Słupsku. Na stojącego przy kasie mężczyznę spadła z sufitu część urządzenia wentylacyjnego. Z obrażeniami głowy trafił na pogotowie.

fot. mcdonalds.pl

Mieszkaniec Słupska twierdzi, że  w miejscowej restauracji McDonald’s spadła na niego obudowa kraty wentylacyjnej. Mężczyzna odbierał zamówienie przy kasie, gdy z sufitu oderwał się metalowa część. – Dostałem głównie w plecy. Mam rozdartą koszulę i wstrząs mózgu. Całą sobotę wymiotowałem, zamiast bawić się na weselu przyjaciółki – powiedział portalowi gp24.pl . Jak poinformował, bezpośrednio po wypadku kolega zawiózł go do przychodni lekarskiej na ul. Tuwima, gdzie został opatrzony. Wszystko wskazuje na to, iż co najmniej dwa najbliższe tygodnie będzie musiał chodzić w specjalnym gorsecie. Informację o niecodziennym zdarzeniu potwierdza rzecznik McDonald’s Polska.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz