Festiwal w Operze Leśnej zorganizuje Polsat?

03 października 2011r. | Drukuj

Sopot Festiwal po dwóch latach przerwy ma się odbyć w przyszłym roku. Imprezę prawdopodobnie zorganizuje tym razem Polsat.

Trwają rozmowy władz miasta Sopotu z telewizją Polsat, potencjalnym partnerem Sopot Festiwal. – Wygląda na to, że nasze stanowiska są już zbliżone, a to dobrze wróży – mówi Marcin Perzyna z telewizji Polsat. – Czekamy na ostateczną decyzję władz miasta. Żeby udało się zrealizować nasz projekt, musielibyśmy podpisać umowę w ciągu miesiąca – dodaje.

fot. toptrendy.pl

Impreza ma mieć zasięg międzynarodowy i trwać dwa dni, albo i dłużej. Jak zapowiada Marcin Perzyna, na scenie Opery Leśnej usłyszymy artystów, którzy w poszczególnych krajach Europy sprzedali najwięcej płyt, zarówno tradycyjnych,  jak i w postaci plików komputerowych. Wystąpi także reprezentant Polski, wybrany w ten sam sposób, na podstawie danych sprzedażowych. – Przewidujemy konkurs z podwójnymi nagrodami. Jedne przyznawać będą widzowie w plebiscycie internetowym, drugie – grono ekspertów – dodaje Perzyna. Jeżeli dwie zainteresowane współpracą strony dogadają się, to telewizja Polsat rozpocznie i zakończy lato w Sopockiej Operze. W czerwcu od kilku lat organizowane jest już TOPtrendy, a na koniec sierpnia możliwe, że zobaczymy Sopot Festiwal zorganizowany również przez tą samą telewizję.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz