Tragiczny wypadek w Gdyni. Zmarła kobieta

27 września 2011r. | Drukuj

Do tragicznego wypadku doszło w Gdyni. Na tył stojących pojazdów osobowych, które zatrzymały się na czerwonym świetle, najechał samochód ciężarowy, a następnie przejeżdżając pomiędzy nimi potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 55-letnią kobietę. Pokrzywdzona po kilku godzinach zmarła.

Gdyńska policja wczoraj o godz. 9:45 powiadomiona została o zdarzeniu drogowym na zjeździe z Estakady Kwiatkowskiego w kierunku ul. Morskiej. Skierowani w ten rejon policjanci z drogówki na miejscu ustalili, że jadący samochodem ciężarowym 34-letni mężczyzna najechał na tył dwóch aut osobowych, które zatrzymały się przez skrzyżowaniem na czerwonym świetlne. Następnie pojazd m-ki Scania przejechał pomiędzy tymi samochodami i potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych (przy zielonym świetle) 55-letnią kobietę. Pokrzywdzona z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarła.

Pozostali uczestnicy tego zdarzenia nie odnieśli żadnych obrażeń. Kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy. Utrudnienia w ruchu na tym odcinku drogi trwały przez kilka godzin. Prowadzący sprawę policjanci będą wyjaśniać przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

fot. archiwum


Opublikowano w: GdyniaTrójmiastoWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Uhm pisze:

    Co wy tu wypisuje dane zdarzenie miało miejsce w poniedziałek czyli 26 bm.

Dodaj komentarz