Premierowa jesień w Kinie „Fregata”

29 września 2011r. | Drukuj

Po raz pierwszy w historii Kina „Fregata” miłośnicy dobrego filmu będą mogli zobaczyć aż trzy ogólnopolskie premiery w Lęborku w ciągu jednego miesiąca.

Animowana produkcja dla najmłodszych pod tytułem „Mniam!”, najnowszy film Marka Koterskiego „Baby są jakieś inne” oraz polska komedia w gwiazdorskiej obsadzie „Wyjazd integracyjny” to trzy propozycje na październik i początek listopada w lęborskim kinie.

-Taka sytuacja jeszcze nie miała miejsca w naszym kinie   mówi Paweł Piwka, dyrektor LCK „Fregata”.   Zrobimy wszystko, żeby premier w Lęborku było jak najwięcej. W październiku nie zabraknie również miejsca w naszym repertuarze dla największej polskiej superprodukcji, czyli „Bitwy Warszawskiej”.

Animacja „Mniam!” będzie miała premierę w Lęborku 7 października, „Baby są jakieś inne”   14 października, a „Wyjazd integracyjny” zobaczymy w Lęborku od 4 listopada. Na „1920 Bitwę Warszawską” zapraszamy od 28 października do 3 listopada.

fot. Baby są jakieś inne


Opublikowano w: Kultura i edukacjaLębork
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. filmidło pisze:

    „W październiku nie zabraknie również miejsca w naszym repertuarze dla największej polskiej superprodukcji, czyli „Bitwy Warszawskiej”.” Przecież to jest film kręcony w technologii 3D.

Dodaj komentarz