Milioner z Redy – szóstkę trafiły dwie osoby

28 września 2011r. | Drukuj

We wczorajszym losowaniu totolotka dwie osoby trafiły „szóstkę”. Szczęśliwe liczby, które padły w Lotto to: 14, 15, 25, 27, 37, 40.

fot. archiwum

Ostatnia kumulacja była najwyższą w historii Totalizatora Sportowego i wynosiła ponad 50 mln złotych, dokładnie 56 166 593 mln. Dwóm osobom udało się wygrać. Każda z nich dostanie po 28 083 296,60 złotych. Wśród szczęśliwców jest mieszkaniec Redy, który kupił zakład w kolektorze  przy ulicy Młyńskiej. Zagrał na chybił trafił, tym samym został kolejnym milionerem dzięki Lotto. Kwota ponad 28 mln złotych jest najwyższą jaka do tej pory była do wygrania w Lotto. Przypomnijmy, że poprzedni rekord padł w Elblągu, gdzie osoba wygrała ponad 24 mln złotych.

Drugim milionerem została osoba z Warszawy. – Pieniądze z wygranych wypłacimy im od ręki, natychmiast i w takiej postaci, jakiej zechcą. Nawet jeśli to miałby być gotówka – zapewnia Piotr Gawron rzecznik Totalizatora Sportowego.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Prośba... pisze:

    Bardzo bym chciała aby milioner z Redy podzielił się ze mną wygraną. Potrzebuję ok 1mln zl na spłatę wszystkich długów mojego męża żeby żyć spokojnie a nie zasypiać i zastanawiać się coi będzie jutro. Jeżeli milioner z Redy zechciałby mi pomóc byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie

Dodaj komentarz