Chcesz zagrać w filmie? Masz szansę!

28 września 2011r. | Drukuj

Gdyńska Szkoła Filmowa w najbliższą niedzielę – 2 października, przeprowadzi casting do filmu fabularnego w reżyserii Roberta Glińskiego. Zgłaszać mogą się osoby w wieku od 15 do 20 lat.

fot. gk

Każdy miłośnik aktorstwa ma szansę zagrać rolę w etiudzie studentów Gdyńskiej Szkoły Filmowej. Żeby wziąć udział w castingu nie trzeba być profesjonalnym aktorem. Do filmu poszukiwani są  amatorzy, którzy śnią o karierze aktora i mają trochę odwagi, aby stawić się na przesłuchaniu. Jest to szansa dla młodych ludzi, bowiem zobaczą jak powstaje profesjonalny film i wezmą aktywny udział w jego tworzeniu.

fot. gsf.pl/Sławomir Pultyn

Przesłuchania odbędą się w niedzielę 2 października w siedzibie Gdyńskiej Szkoły Filmowej (Gdynia-Orłowo, ul. Folwarczna 2). Osoby w wieku 15 – 16 lat zapraszane są na godz. 10:00, osoby w wieku 17 – 18 lat  – na godz. 13:00, a osoby w wieku 19 – 20 lat – na godz. 15:00.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz