Targi ogrodnicze w Kolibkach

23 września 2011r. | Drukuj

Miasto Gdynia po raz kolejny organizuje piknik „Dary Ziemi”. W imprezie, która promuje produkty rolne i ogrodnicze , uczestniczyć będą  wystawcy z Polski i z zagranicy.

W dniach 23-25 września Park Kolibki stanie się miejscem spotkań kupców i wystawców z całej Polski i Europy. Park podzielony zostanie na cztery polany, każda tematycznie od siebie różna. Na „Polanie Eko” znaleźć będzie można  stoiska z produktami wytwarzanymi przez drobne gospodarstwa ekologiczne z całego kraju, produktami będą: miód, pieczywo, swojskie wędliny, przetwory, sękacze, przyprawy, kompozycje z suszonych kwiatów czy biżuteria z bursztynu. Odpocząć i posmakować specjałów będzie można na „Polanie Biesiadnej”, gdzie również stanie estrady i zapłonie ognisko.

fot. gk

Miłośników ogrodów na pewno ucieszy strefa poświęcona ekspozycjom, jesiennym aranżacjom ogrodowym oraz wszystko co w ogrodzie znaleźć się powinno od mebli po wyroby z ceramiki, wikliny i sprzęty do ogrodu, na taras lub działkę. Tematem przewodnim pikniku będzie Rumunia i Finlandia w ramach corocznego cykl prezentacji kultury i tradycji państw Unii Europejskiej. Na scenie zabrzmi kolejno w sobotę i w niedzielę muzyka fińska i bałkańska. W niedzielę zespół z Rumunii przedstawi show pełne muzyki i tańca. Pod fachowym okiem instruktora gdynianie nauczą się opracowanego w Finlandii marszu „nordic walking” i skorzystać będą mogli z sauny fińskiej.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz