Magda Roman – polska Daryl Hannah nadal bryluje

05 października 2011r. | Drukuj

Magda Roman z Lęborka w dalszym ciągu ma szansę zostać wielką modelką. W programie  Top Model trafiła do kolejnego etapu jako jedna z trzynastu dziewcząt. W środę znowu zobaczymy ją w TVN.

fot. tvn.pl

Lęborczanka Magda Roman, jak stwierdziła jedna z jurorek programu – Karolina Korwin Piotrowska, przypomina hollywoodzką aktorkę Daryl Hannah. Amerykańska gwiazda otrzymała w 2005 r. nagrodę specjalną, przyznawaną przez redakcję Tele Tygodnia, dla najpopularniejszej gwiazdy zagranicznej. Podobieństwa z Daryl Hannah można się doszukiwać oglądając między innymi znany film „Kill Bill” z udziałem aktorki . Zarówno Magda jak i Daryl są wysokie i mają blond włosy. Podobne rysy twarzy sprawiają, że można zgodzić się ze słowami Karoliny Korwin Piotrowskiej.

22-letnia Magda z Lęborka przeszła do kolejnego etapu programu „Top Model. Zostań Modelką” , więc znowu zobaczymy ja w TVN w środę. Na castingu obiecała jurorom, że schudnie i będzie nad sobą pracować. Czy naprawdę musi? Podczas sesji w czwartym odcinku show bardzo spodobała się Agacie Pospieszyńskiej – fotografce. Magda ma 178 cm wzrostu i waży 63 kg. jej wymiary to 78 – 67 – 96 cm. Jak sama przyznaje – marzą się jej pokazy mody i sesje w popularnych magazynach o modzie. Magda ma równiez inne pasje, zupełnie nie związane ze światem mod.  Są nimi kuchnia, podróże i muzyka.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. JAPA pisze:

    jedna i druga – nic specjalnego!

Dodaj komentarz