Rekordowo na PGE Arenie

15 września 2011r. | Drukuj

Spotkanie reprezentacji Polski i Niemiec na PGE Arenie w Gdańsku obejrzało blisko 16 milionów telewidzów! To świetny wynik na miarę największych wydarzeń sportowych.

fot. PGE Arena w Gdańsku

Znamy najświeższe wyniki oglądalności:  mecz rozegrany 6 września transmitowały TVP, TVP Sport i niemiecka ZDF. Przed telewizorami w Polsce zasiadło prawie 6 mln ludzi. Było to najchętniej oglądane wydarzenie piłkarskie w Telewizji Publicznej w tym roku. Z kolei w Niemczech przed odbiornikami ustawionymi na kanał ZDF zasiadło blisko 10 mln osób. W sumie w obu krajach mecz obejrzało więc niemal 16 mln widzów. Jako ciekawostkę można przypomnieć, że w Polsce rekordową oglądalność – jeśli chodzi o wydarzenia sportowe – miał konkurs skoków narciarskich na olimpiadzie w Salt Lake City, gdzie startował Adam Małysz. Oglądało go w Polsce 13,2 mln osób.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz