Kierowca po amfetaminie szalał na Kaszubach

13 września 2011r. | Drukuj

Dwa lata więzienia grozi mieszkańcowi Sierakowic, który w powiecie bytowskimwjechał swym samochodem do rowu i dachował  . W organizmie rannego kierowcy stwierdzono sporą zawartość amfetaminy.

fot. Policja

Bytowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej nr 211 w okolicach Podkomorzyc. Na miejsce zostali skierowani policjanci oraz służby ratownicze. Wstępne ustalenia wskazują, że 24 – letni mieszkaniec gm. Sierakowice kierujący seatem leonem najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych. Na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i dachował. Rozpędzony samochód uderzył jeszcze w słup telekomunikacyjny. Ranny kierowca został przewieziony do szpitala. W trakcie czynności policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy oraz użyli narkotestu. Okazało się, że 24 – latek jest pod wpływem amfetaminy. Zatrzymano mu prawo jazdy.

fot. Policja

W najbliższym czasie mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem mechanicznym pod wpływem narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.


Opublikowano w: BytówPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz