Lubię Kaszuby: Weekendy Kasi Tusk

12 września 2011r. | Drukuj

W naszym cyklu Lubię Kaszuby – tym razem córka premiera na Kaszubach. Kasia Tusk pisze na swym blogu o podróżach i pokazuje zdjęcia z ulubionych miejsc.

fot. makelifeeasier.pl

Premier Donald Tusk powiedział niedawno Gazecie Kaszubskiej, że na Kaszuby wraca z radością, bo dobrze się tutaj czuje. Mimo, że wychował się w Gdańsku, ma na Kaszubach wiele swoich ulubionych miejsc. Ma także rodzinę w wielu zakątkach naszego regionu. – Nazwisko Tusk jest popularne na Kaszubach i wiele osób przyznaje się do związków ze mną i moimi przodkami. Cieszę się z tego, ale faktycznie moi przodkowie pochodzą z różnych stron Kaszub: Kielna, Sulmina, Cisowej i Kamienicy Szlacheckiej – powiedział Donald Tusk. Tam też premier i jego rodzina spędzają wolny czas.  – „Jak Wam minął weekend?:) Dziś wklejam tylko kilka zdjęć z mojego ostatniego w tym roku pobytu na Kaszubach” – pisze Kasia Tusk na swoim blogu www.makelifeeasier.pl  i publikuje zdjęcia z weekendowego wypadu.

fot. makelifeeasier.pl

Jej blog bije tymczasem rekordy oglądalności i ma nawet 200 tysięcy odsłon dziennie!  Ma też bardzo dobre recenzje. Nam też się podoba:)


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu: 2 (dodaj własny »):
  1. Jolanta pisze:

    Naprawdę podoba się ten blog infantylnej i płytkiej dziewczyny ??? Współczuje autorowi .

  2. Femme Fatale pisze:

    A Ty Jolanto, masz się czym pochwalić? Bo wg mnie tylko 'puste' dziewczyny tak mówią. Oj, zazdrość przez Ciebie przemawia. Proponuję Ci najpierw lekturę słownika ortograficznego. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz