Nowe boisko w Słupsku [ZDJĘCIA]

12 września 2011r. | Drukuj

W Słupsku przy ulicy Zielonej oddano do użytku boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią. Koszt budowanej ponad pół roku inwestycji, wyniósł blisko 3 mln złotych.

fot. UM Słupsk

Boisko, które wybudowano zgodnie z normami UEFA posiada powierzchnię o wymiarach 68 x105 m. Wyłożone jest sztuczną nawierzchnią, która posiada bardzo wysokie parametry techniczne. W związku z budową boiska ustawiono 6 masztów oświetleniowych, które pozwolą na wykorzystywanie obiektu także w okresie jesienno-zimowym i wczesną wiosną, kiedy szybko zapadają ciemności. Boisko, na co dzień, wykorzystywane jest przez piłkarzy Klubu Sportowego Gryf Słupsk.

Budowa obiektu trwała 8 miesięcy. Koszt inwestycji to blisko 3 mln zł, z czego 900 tys. zł pochodziło ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Wykonawcą robót była firma MEDIA Stadion Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Przecięcia wstęgi dokonali: prezydent Maciej Kobyliński, poseł Zbigniew Konwiński oraz Jarosław Stępnik, prezes Zarządu KS Gryf Słupsk. Boisko poświęcił ks. Jan Giriatowicz.

Galeria

fot. UM Słupsk


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz