Tragedia po lekcji WF. Zmarło dziecko

08 września 2011r. | Drukuj

10-letnia dziewczynka zasłabła nagle podczas lekcji WF prowadzonej na Orliku przy jednej ze szkół podstawowych w Chojnicach. Niestety mimo akcji ratunkowej i przewiezieniu do szpitala, zmarła.

fot. archiwum

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 10-letnia Paulinka nie brała czynnego udziału w zajęciach. Jedynie kibicowała dzieciom uczestniczącym w odbywającym się na Orliku turnieju piłkarskim.

– Na razie nie wiadomo co było przyczyną zgonu, bo badamy okoliczności zdarzenia. Na jutro zaplanowaliśmy sekcję zwłok. Badanie to najprawdopodobniej pozwoli nam ustalić co było bezpośrednią przyczyną śmierci– powiedział Radiu Gdańsk Mirosław Orłowski, prokurator rejonowy w Chojnicach.

Na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnicach, do której uczęszczała dziewczynka, opublikowano kondolencje dla rodziny.


Opublikowano w: ChojnicePublicystykaWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz