CNN na żywo z Pomorza

12 września 2011r. | Drukuj

Widzowie na całym świecie poznają Polskę przedstawioną jako jedną z najszybciej rozwijających się gospodarek w Europie. Telewizja CNN przedstawi nasz kraj w ramach tygodniowego programu Eye on Poland.

CNN International „Eye on Poland”, jest emitowany od 12 do 20 września na antenie stacji o godz. 18.30 i 22 podczas stałych bloków. Na program złożą się materiały nakręcone w naszym kraju w maju i czerwcu. Teraz ekipa przyjeżdża, by nadawać relacje na żywo – przez jeden dzień będzie w Warszawie, przez resztę tygodnia w Trójmieście. W trakcie programu będą także przeprowadzane wywiady – powiedziała Marcelina Cholewińska z biura prasowego CNN International. We wtorek 13 września reporterzy CNN odwiedzą PGE Arenę i porozmawiają z Prezydentem Andrzejem Bojanowskim o EURO 2012, a w środę 14 września ekipa rozstawi się na Zielonym Moście.

fot. UM Gdańsk

W związku ze zbliżającym się EURO 2012 ekonomiczny korespondent stacji, Jim Boulden, przyjrzy się polskim przygotowaniom do Euro 2012, jednego z największych sportowych wydarzeń na świecie. Dowie się, jak wyglądają plany organizatorów dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa podczas rozgrywek. Zajmie się polskimi strefami ekonomicznymi stworzonymi dla zachęcania do inwestowania w Polsce. W Programie Eye on Poland międzynarodowa telewizja przedstawi również najważniejsze wydarzenia z Polski, poruszy tematy związane z ekonomią, biznesem, społeczeństwem oraz spotka się z ludźmi z pierwszych stron gazet.

„Eye on Poland” to kontynuacja podróży dookoła świata, podczas której widzowie CNN odwiedzili już Indie, Niemcy, Ukrainę i Gruzję. W ramach cyklu „Eye on Poland” CNN we współpracy z TVN24 i serwisem Kontakt24, zachęca widzów do przesyłania ich własnych materiałów wideo, zdjęć i tekstów o naszym kraju. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie ireport.cnn.com.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz