Światowe marki w przystępnej cenie

07 września 2011r. | Drukuj

22 września w Parku Handlowym Matarnia w Gdańsku otwarty zostanie sklep TK MAXX. Znaleźć w nim można ubrania znanych marek, dobrej jakości, obuwie, unikalne akcesoria i równie fascynujące artykuły dla domu w przystępnej cenie, do 60% taniej.

Sukces i działanie amerykańskiej firmy TJX Companies INC przyczyniło się do otwarcia 2500 sklepów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie oraz ponad 250 w Wielkiej Brytanii, Irlandii i w Niemczech. Firma nie inwestuje w wyszukany wystrój sklepu, a jak najlepszy i najszerszy asortyment. Każdego dnia kupcy wyszukują najlepsze oferty na najnowsze stroje i artykuły dla domu, negocjując je z ponad 3000 tysiącami marek na całym świecie, wysyłając codziennie nowy asortyment wprost do każdego sklepu. Dlatego w sklepie znaleźć się może najnowsza kolekcja znanego projektanta wprost z wybiegu albo pojedyncza sztuka, której nie znajdzie się w żadnym innym sklepie.

W Polsce pierwszy sklep zaczął działać w 2009 roku. Na przestrzeni 3 lat powstało już 14 sklepów. W wrześniu zostaną otwarte jeszcze trzy, w tym jeden w Gdańsku. Sklep TK Maxx w Gdańsku to trzecia lokalizacja w Polsce – poza Warszawą i Krakowem, która oferować będzie specjalny dział Gold Label z ekskluzywnymi markami najlepszych projektantów.

fot. sxc.hu


Opublikowano w: TrójmiastoTwój styl z GK
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze