Grodzka znowu przejezdna, ale nie dla wszystkich

07 września 2011r. | Drukuj

Remont ulicy Grodzkiej w Słupsku zakończony. Wczoraj wieczorem, po trwających kilka miesięcy pracach przywrócono na tym odcinku ruch autobusowy.  Ulica ma znowu nawierzchnię z granitowej kostki, odzyskanej podczas prac archeologicznych.

Remont ul. Grodzkiej w Słupsku rozpoczął się w maju. Początkowo miał on trwać trzy tygodnie, jednak termin zakończenia prac przeciągnął się aż do września. Obejmował on wymianę nawierzchni i położenie kostki brukowej, a także regulację krawężników.

fot. ZIM Słupsk

Wczoraj o godz. 20.00 na swoje dawne trasy wróciły autobusy siedmiu miejskich linii. Otwarto przystanki na ul. H. Pobożnego, Armii Krajowej i Grodzkiej. Zmieniły się jednak zasady ruchu w tym rejonie Słupska, dlatego drogowcy apelują, aby nie jeździć tam na pamięć. Ulica jest przejezdna wyłącznie dla autobusów i taksówek.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz