Zjeżdżalnie, jacuzzi, baseny dla mieszkańców

06 września 2011r. | Drukuj

W Gdyni powstaje hotel z zaprojektowaną częścią ogólnodostępną dla mieszkańców miasta. Hotel o nazwie Business & Spa powstanie na Polance Redłowskiej. Budowa powinna zakończyć się w 2013 roku.

mat. prasowe

Po doświadczeniu z działalności hotelu Velaves SPA&Resort we Władysławowie Dariusz Guzek po raz kolejny podjął się odważnej inwestycji w branży hotelowej – Zapewniam, że zarówno hotel, jak i powierzchnia przeznaczona na rekreację wodną dostępna dla mieszkańców, będą godnie reprezentować miasto – mówi Guzek, inwestor, właściciel spółki Projekt Gdynia -1 . Hotel będzie miał pięć kondygnacji, na których łącznie znajdzie się 190 pokoi. Standard hotelu to cztery gwiazdki. Na powierzchni 4144 mkw. powstanie część rekreacyjna z osobnym wejściem i recepcją. Ta część będzie dostępna nie tylko dla gości hotelowych, ale i mieszkańców, gdzie będzie można skorzystać z jacuzzi, zjeżdżalni, basenów, sauny, fitness, squasha, gabinetów masażu, kosmetycznych i rehabilitacyjnych, również będą atrakcje dla dzieci.

Z racji swojego położenia, w sąsiedztwie Kępy Redłowskiej (Natura 2000) i bulwaru nadmorskiego, inwestor zapowiedział iż obiekt budowany będzie z myślą o ekologi, wykorzystanych zostanie wiele rozwiązań ekologicznych. Generalnym wykonawcom jest firma Mostostal Warszawa.


Opublikowano w: GdyniaTrójmiasto
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz