Gdańskie jachty na targach w Cannes [ZDJĘCIA]

06 września 2011r. | Drukuj

Gdańskie stocznie – Sunreef  Yachts i Galeon biorą udział w prestiżowych  Targach Łodzi i Jachtów, które w dniach 6-11 września odbywają się w Cannes. Polskie jachty i łodzie motorowe są coraz popularniejsze na europejskim rynku.

fot. gk: Marina w Cannes


Sunreef Yachts zaprezentuje we Francji trzy jednostki pływające. Pierwszy z nich to nowy, 18 metrowy model żaglowy Sunreef 58  zwodowany w maju 2011. Jacht pomieści  załogę w dwóch kabinach oraz w trzech ekskluzywnych kabinach gości. Wewnątrz, na głównym pokładzie mieści się bogato wyposażona kuchnia, jadalnia-salon oraz wewnętrzna sterówka ze sprzętem nawigacyjno-komunikacyjnym oraz autopilotem. Salon posiada również 40-calowy telewizor z DVD oraz sprzęt nagłaśniający z głośnikami na kokpicie i pokładzie słonecznym. Przestrzeń  wewnątrz jachtu to 62 m2. Niskie zanurzenie jachtu pozwoli gościom na odkrywanie ukrytych zatoczek i płytkich plaż niedostępnych ciężkim i głębokim jednokadłubowcom. Kolejnym jachtem, który zostanie wystawiony w Cannes będzie Sunreef 114  zwodowany w lipcu 2010. Jacht jest największą jednostką luksusową zbudowaną w Polsce i jednocześnie największym zwodowanym dotychczas na świecie dalekomorskim katamaranem jednomasztowym.

fot. galeonyachts.com: Galeon 780 Crystal

Stocznia Sunreef Yachts wystawi również nową jednostkę jachtu motorowego 70 Sunreef Power Damrak II wyposażonego między innymi w oświetlenie diodowe LED i panele słoneczne. Damrak  jest idealnym jachtem na wakacje i czartery, a to za sprawą całej masy gadżetów jakie posiada: jacuzzi na pokładzie słonecznym, skuter motorowy, Seabob do odkrywania podwodnych skarbów, sprzęt do nurkowania, platformy do łatwego zejścia do wody wraz z drabinkami, kompleksowy sprzęt tv-audio  i nagłośnienie. Piękna suita armatorska z garderobą i przestrzenną łazienką oraz luksusowe kabiny dla gości wykończone są szlachetnym orzechem Canaletto i kremową Alcantarą.

fot. gk: Prezentacja łodzi motorowej na targach w Cannes

Także stocznia Galeon pokaże się ze swoimi najlepszymi modelami jachtów: 325 Hts, 340 Fly, 385 Hts, 640 Fly oraz 780 Crystal. Szczególnie pokazowym modelem będzie 780 Crystal, który zaprezentuje techniczne możliwości firmy oraz wizję przyszłości. Jacht mierzy 24 metry i waży prawie 60 ton. Główny pokład podzielony jest na dwie strefy. Pierwsza służy do odpoczynku, z wygodnymi kanapami, barem oraz systemami rozrywki, druga strefa, to doskonale wyposażona kuchnia ze stołem. Pod pokładem zaś znajdziemy cztery luksusowo wyposażone kabiny, każda z osobną łazienką.

fot. gk: Nabrzeże w centrum Cannes


Tagi: , , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz