Modelka z Gdańska podbija świat

04 września 2011r. | Drukuj

Magdalena Frąckowiak została twarzą zimowej kampanii 2011/2012 domu mody Ralph Lauren. Modelka z Gdańska jest siedemnasta na światowej liście Top Models.

fot. Reserved

Magdalena Frąckowiak  należy do grona ulubionych modelek domu mody Ralph Lauren. Już kilka razy pojawiała się na wybiegu podczas pokazów mody, a w 2007 roku również była twarzą jesienno-zimowej kolekcji.  Magdalena Frąckowiak ma 27 lat, urodziła się i wychowała w Gdańsku, ale dziś mieszka w USA. Zajmuje 17. miejsce na liście światowych modelek „Top 50 Models” w 2010 roku.

Karierę modelki rozpoczęła w 2000 roku. W Polsce zasłynęła jako twarz firmy Reserved. Uczestniczyła m.in. w kampaniach Valentino, Christian Lacroix, Chanel, Dior, Jean-Paul Gaultier, Givenchy, Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, czy Trussardi.  Jej zdjęcia znalazły się m.in. na okładkach włoskiego i francuskiego magazynu Vogue i włoskiej edycji Glamour. Gratulacje!


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz