Tragiczny wypadek Wałęsy

02 września 2011r. | Drukuj

Jarosław Wałęsa został  ranny w wypadku motocyklowym w okolicach Sierpca na Mazowszu. Europoseł PO zderzył się z autem osobowym. Lekarze mówią, że jest w stanie ciężkim.

fot. jaroslawwalesa.pl

Do wypadku doszło po południu na drodze krajowej nr 10 Warszawa – Bydgoszcz w miejscowości Stropkowo koło Sierpca. Jarosław Wałęsa jechał na motorze i na prostej drodze zderzył się z toyotą Rav4. – Kierujący motocyklem leżał kilkadziesiąt metrów od samochodu, prawdopodobnie przeleciał przez maskę – mówi Robert Gałązowski z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. – Rannego z urazami wielonarządowymi zabrał śmigłowiec pogotowia do szpitala w Płocku – wyjaśnia ratownik. Lekarze mówią, że stan Wałęsy jest bardzo ciężki. Europoseł PO od kilku lat jeździł na ścigaczu marki honda, a motocykle były jego pasją.  Według Rafała Sułeckiego z Mazowieckiej Komendy Policji, kierowca toyoty wymusił pierwszeństwo, włączając się w tym samym kierunku do ruchu. Wałęsa nie zdążył wyhamować i zderzył się z toyotą.


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz