Gdynia z audio przewodnikiem

29 sierpnia 2011r. | Drukuj

Gdyński Szlak Modernizmu, który prowadzi głównymi ulicami miasta, czyli ulicą Świętojańską i ulicą 10 Lutego – Molo Południowe, można teraz poznać z… przewodnikiem audio.

Spacer z audio przewodnikiem ułatwi rozpoznanie obiektów stylu umiarkowanego modernizmu czy późnego funkcjonalizmu. Poprowadzi po najbardziej charakterystycznych zabytkach gdyńskiego modernizmu opowiadając o historii powstawania. W pędzie dnia nie zauważamy unikatowej architektury Gdyni, może należałoby trochę zwolnić i porozglądać się dookoła siebie dostrzegając interesującą architekturę kamienic. Audio przewodnik dostosuje się do zwiedzającego. Spacer może być przyjemny, w każdym momencie zwiedzania można zatrzymać się na kawę czy odpocząć w restauracji i po chwili ruszyć dalej. Audio przewodnik umożliwia samodzielne i dostosowane do własnych potrzeb zwiedzanie miasta.

Nagrania dostępne są w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej.  Audio przewodnik można bezpłatnie wypożyczyć w Miejskiej Informacji przy ul. 10 Lutego 24, konieczne jest uiszczenie kaucji zwrotnej. Jest łatwy, przyjazny w obsłudze i stanowi doskonałą pomoc w poznawaniu Gdyńskiego Szlaku Modernizmu.

fot. sxc.hu


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz