Policja zatrzymała podpalaczy

25 sierpnia 2011r. | Drukuj

Policjanci z Kartuz oraz komisariatu w Żukowie zatrzymali czterech mężczyzn w wieku 19 -21 lat podejrzanych o liczne podpalenia na terenie gminy Żukowo. Dwaj z nich trafili do aresztu.

fot. banino.nazwa.pl

Policjanci i prokuratorzy udowodnili mężczyznom kilkanaście przypadków zarówno spowodowania pożarów jak i zniszczenia mienia. Ponadto kilka kradzieży i kradzieży z włamaniem do prywatnych domów, mieszkań i pawilonów.

Dzięki  współpracy ze strażą pożarną w Kartuzach i Żukowie policjanci wytypowali i zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o podpalenia na terenie powiatu kartuskiego. Wszyscy zatrzymani są mieszkańcami powiatu. Prokuratura Rejonowa w Kartuzach przedstawiła mężczyznom m.in. zarzuty sprowadzenia zagrożenia dla mienia w wielkich rozmiarach. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.  Prokuratura Rejonowa skierowała wniosek do sądu o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec dwóch głównych podejrzanych w tej sprawie mężczyzn.


Opublikowano w: KartuzyPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Wislna pisze:

    Panowie jak mozna takich ludzi okreslic „merzczyzni”?To sa zwykle petaki nie maja szacunku dla nikgo.

Dodaj komentarz