I Weekend Architektury

25 sierpnia 2011r. | Drukuj

I Weekend Architektury w Gdyni można zdecydowanie uznać za udany. W spacerach szlakami gdyńskiej architektury, nie tylko modernistycznej, wzięło udział ponad 400 osób.

Około 200 zwiedziło Sea Towers i Transatlantyk. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się również Wieczory z Architekturą w klubie „Riwiera”. Z historykami, architektami i urbanistami dyskutowało ponad 100 osób.

fot. Przemysław Kozłowski

Osoby, którym idea Weekendu Architektury przypadła do gustu, na pewno ucieszy fakt, że jeszcze w czwartek i piątek (25-26 sierpnia) w godz. 12.30-16.30 udostępniony zwiedzającym zostanie taras widokowy przy Świętojańskiej 44 (kamienica Pagedu, obecnie własność BULiGL). Wejścia co 30 min. Zapisy pod numerem telefonu 58 669 70 04, 58 620 24 17 lub mailowo: [email protected] .

Przypominamy również o grze miejskiej „Zagadki Gdyńskiego Modernizmu”. Zapisy codziennie w godzinach pracy Miejskiej Informacji przy ul. 10 Lutego 24.

Pasjonatów modernizmu i architektury zapraszamy do śledzenia informacji na stronie internetowej: www.modernizmgdyni.pl .


Tagi:

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz