Odnawiają ośrodek zdrowia w Starej Dąbrowie

25 sierpnia 2011r. | Drukuj

Trwa remont Ośrodka Zdrowia w Starej Dąbrowie (gmina Damnica). Okoliczni mieszkańcy będą leczeni w odnowionych pomieszczeniach i przy użyciu nowego sprzętu.

Już kilka tygodni trwa remont Ośrodka Zdrowia w Starej Dąbrowie w gminie Damnica. Budynek czeka gruntowny remont wewnątrz, a także ocieplenie i nowy tynk na zewnątrz. Co więcej w ramach realizowanego projektu w odnowionych pomieszczeniach znajdzie się nowy sprzęt w postaci aparatu EKG i spirometru, które do tej pory nie stanowiły wyposażenia ośrodka i na tego typu badania mieszkańcy jeździli do innych placówek.

fot. UG Damnica

Projekt ten finansowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013 w ramach działania 9.2 Lokalna infrastruktura ochrony zdrowia. Pierwsi pacjenci w odnowionym ośrodku przyjmowani będą pod koniec roku.

fot. UG Damnica


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Alina pisze:

    I nadal jeżdżą do innych miejscowości na ekg,,,, co z tego że jest odnowiony,,,pielęgniarka ciągle ta sama od lat mądrzy się niby lekarz…nie jezdzi do pacjentów itd można by wiele pisać…masakra

Dodaj komentarz