Kibicuj i wygraj 5000 złotych

25 sierpnia 2011r. | Drukuj

Orkan Rumia ogłosił konkurs w którym można wygrać 5000 złotych. Konkurs „Z Orkanem po nagrodę dla twojej szkoły” przewidziany jest dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Rumi.

Te zorganizowane grupy dzieci i młodzieży pod okiem opiekuna, które najliczniej będą reprezentować swoją szkołę, kibicując na meczach Orkana Rumia będą miały szansę wygrać główną nagrodę 5000 złotych w gotówce lub w postaci sprzętu sportowego. Sezon III Ligi Bałtyckiej piłki rozpoczyna się od 1 września 2011 roku i potrwa do 30 czerwca 2012 roku. Bilety na mecze dla uczestników konkursu będą w cenie 5 złotych, opiekun grupy zgłosić powinien obecność danej szkoły w kasie przed meczem. Aby konkurs się odbył, to uczestnictwo w meczach muszą zgłosić przynajmniej trzy szkoły. Zgłoszenia należy przesyłać na adres [email protected], do konkursu można przystąpić w każdym terminie, w trakcie trwania całego sezonu.

fot. orkanrumia.net

W czasie zimowej przerwy, możliwe będzie zorganizowanie przez szkoły biorące udział w konkursie, spotkania z trenerem i zawodnikami klubu. Poza główna nagrodą, przewidziane są nagrody za drugie i trzecie miejsce w postaci gadżetów i pamiątek klubowych.


Opublikowano w: Rekreacja i sportWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz