Twój własny teledysk o Redzie

23 sierpnia 2011r. | Drukuj

Ruszyły warsztaty teledysku w Domu Kultury w Redzie. Wszyscy chętni mają okazję nakręcić swój własny wideoklip pod okiem fachowców .

Każdy kto czuje, że ma duszę artysty, lubi tworzyć, chciałby na chwile stać się producentem teledysku, to warsztaty organizowane przez MOKSIR Kultura w Redzie dają taką szansę. Osoby w wieku od 12 do 25 lat pod okiem profesjonalistów będą mogły realizować wymyślone przez siebie wideoklipy. Warsztaty prowadzi mgr sztuki Paulina Piotrowska, animator kultury Marzena Jodłowska oraz goście: VJ Wodecky, producent muzyczny – Hansollo.

fot. reda.pl

Wideoklip ma dotyczyć miasta Redy, którą trzeba pokazać w nowoczesny i przyjazny w odbiorze sposób. Narzędzia i wiedzę zapewnią organizatorzy. Po każdym dniu jest podsumowanie w formie pokazu dla każdego kto przyjdzie na ulicę Łąkową 59.

W ostatni dzień 26 sierpnia o godzinie 15:00 odbędzie się prezentacja teledysku oraz wizualizacja na żywo. VJ Wodecky będzie miksował obrazy do muzyki granej przez Hansollo – producenta muzycznego.

Wstęp na warsztaty jest wolny.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz