Słupia szlifuje formę nad morzem

20 sierpnia 2011r. | Drukuj

Piłkarki ręczne pierwszoligowej Słupi Słupsk wyjechały na obóz do nadmorskiej miejscowości Objazda. Szlifować tam będą formę zarówno podczas zajęć w hali jak i w terenie.

Piłkarki zakończyły prawie dwutygodniowe treningi w formie dochodzeniowej w Słupsku. W godzinach przedpołudniowych spotykały się na siłowni, z kolei wieczorem biegały w Lasku Północnym, bądź na Stadionie 650-lecia. Przez najbliższych dziewięć dni przebywać będą nad morzem, gdzie w dalszym ciągu ich priorytetem będzie budowa wytrzymałości oraz siły.

W międzyczasie, w najbliższy wtorek, udadzą się do Koszalina, by rozegrać pierwszą grę kontrolną z zespołem Superligi Piotrcovią Piotrków Trybunalski.

Wśród podopiecznych trenera Michała Zakrzewskiego znajdują się dwie nowe zawodniczki. Milena Malich oraz Joanna Zych przed rokiem broniły barw gdańskiego AZS AWFiS. Trójmiejski zespół został jednak rozwiązany i piłkarki te znalazły zatrudnienie w Słupsku. Malich, to wysoka rozgrywająca, która w zeszłym roku zanotowała 60 bramek w 17 spotkaniach, z kolei Zych jest bramkarką. W składzie Słupi nie zobaczymy już Mai Zienkiewicz-Janikowskiej oraz Anny Pniewskiej.

Pierwsze ligowe spotkanie Słupia rozegra 24. września z Samborem Tczew przed własną publicznością / foto: sportowefakty.pl


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz