Sopot w finale na najromantyczniejsze miasto

19 sierpnia 2011r. | Drukuj

Sopot ma szansę stać się najbardziej romantycznym miejscem w Polsce. Miasto znalazło się w finale plebiscytu organizowanego przez portal Onet.pl i Sympatia.pl.

Trójmiejskie miasto konkuruje z dziewięcioma innymi Polskimi miejscami. Internauci mogą oddawać swoje głosy do 31 sierpnia. Molo i Monciak na dzień dzisiejszy uplasował się na trzecim miejscu, zaraz po Kazimierzu Dolnym i Ogrodach Japońskich we Wrocławiu, Zakopanem (z tą samą ilością głosów).

fot. sopot.pl

Jeżeli Sopot zdobył by tytuł najbardziej romantycznego miejsca w Polsce, to oznaczałoby, że dla większości internautów romantyzm kojarzy się z zachodami słońca w scenerii fal i złocistego piasku sopockiej plaży lub sam koniec mola przypominający Titanica i scenę z filmu kiedy DiCaprio (Jack) z Kate Winslet  (Rose) na kadłubie statku.

Poza tym w Sopocie jest pełno kawiarenek, klubów, przystań jachtowa. Przy dobrej pogodzie można zobaczyć zarys Półwyspu Helskiego, co umożliwia taras widokowy w Domu Zdrojowym. Na długi spacer można wybrać się idąc wzdłuż plaży z Sopotu do Gdańska.


Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz