Inwazja stalowych rumaków [ZDJĘCIA]

19 sierpnia 2011r. | Drukuj

Na trzy dni Łebę opanowali uczestnicy Zlotu Motocyklowego. Do nadmorskiego kurortu zjechało ich prawie tysiąc! Wszyscy zgadzali się co do tego, że ten długi weekend był za krótki.

fot. Łukasz Kaźmierczak

Po pierwszym dniu zlotu (Czytaj: Pierwszy dzień Zlotu Motocykli za nami [ZDJĘCIA] >>) i zadomowieniu się wszystkich na miejscu, w niedzielę przyszła pora na typowo męskie rozrywki. Kolumna motocykli przejechała przez Łebę, robiąc piorunujące wrażenie na mieszkańcach i turystach. Na scenie trwały koncerty, rywalizowano także w zlotowych konkurencjach: picie piwa na czas, rzut palem, przeciąganie liny czy pompowanie gumowej lali (przydały się mocne płuca!).  Wieczorem wybierano miss mokrego podkoszulka. W ramach zlotu zorganizowano także koncert Golden Life, w którym uczestniczyło kilka tysięcy osób.

Zobacz także: Drugi Zlot Motocyklowy 2012 w Łebie [ZDJĘCIA] >>

W ostatnim dniu zlotu odprawiono mszę w intencji motocyklistów na scenie przy kapitanacie portu. Koncert dał Sławomir Łosowski, a po zmroku motocykliści jeszcze raz przejechali przez miasto, tym razem oświetlając sobie drogę pochodniami.

Galeria

fot. Łukasz Kaźmierczak


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu: 2 (dodaj własny »):
  1. K. pisze:

    Teraz jak czytam i oglądam te wszystkie zdjęcia, to żałuje że nie było mnie w Łebie…ehhh :/

  2. Antek "Wind child" pisze:

    Byłem na zlocie!!! Super impreza brawo dla organizatorów ! Pozdrowionka ze wschodnich rubieży RP :)

Dodaj komentarz