Samobójstwo na obozie – trwa śledztwo

18 sierpnia 2011r. | Drukuj

Trwa śledztwo w sprawie samobójstwa 14-latka przebywającego na obozie harcerskim w Rozewiu. Do tragedii doszło w miniony weekend, podczas warty pełnionej przez chłopca.

Do tragedii w Rozewiu doszło w miniony weekend. Nad morzem przebywała grupa obozowiczów z Dolnego Śląska, a wśród nich 14-latek ze starszą siostrą i młodszym bratem. Podczas pełnienia warty chłopiec powiesił się na skakance.

fot. sxc.hu

Nastolatek zostawił list pożegnalny, w którym uskarżał się na swoją samotność.

Opiekunowie nie zauważyli nic niepokojącego w zachowaniu chłopca. Mimo, że nie chciał jechać na obóz to już na miejscu wydawał się bardzo zadowolony z wyjazdu. Wszędzie było go pełno.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Pucku. Trwają przesłuchania świadków. Prokuratura sprawdza także czy chłopiec nie był nakłaniany do samobójstwa oraz wyklucza obecność alkoholu i innych środków odurzających.

 


Opublikowano w: PuckWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz