Smerfna parada w Trójmieście

10 sierpnia 2011r. | Drukuj

W niedzielę 14 sierpnia do Trójmiasta zawitają niebieskie, bajkowe postaci. Smerfy, o których mowa promować będą na ulicach trójmiejskich miast film ze swoim udziałem. Premiera filmu 19 sierpnia.

Parada smerfów jest wydarzeniem z cyklu letnich imprez filmowych, odbyła się już w sześciu innych miastach Polski. Pierwszy widowiskowy przemarsz odbył się pod koniec lipca w Warszawie, później kolejno w Krakowie, Łodzi, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu. W najbliższy weekend odbędzie się w trzech trójmiejskich miastach: Gdańsku – start na Targu Węglowym o godzinie 11:00, następnie w Sopocie o godzinie 14:00 w okolicach molo i w Gdyni parada wyruszy o 16:00 z Bulwaru Nadmorskiego w kierunku Skweru Kościuszki.

Parada smerfów we Wrocławiu / fot. haynau.pl

Atrakcją parady będą trzy ogromne balony (długość 8 m, wysokość 3,6 m, szerokość przy rozłożonych rękach 5,8 m),   przedstawiające Papę Smerfa, Smerfetkę i Smerfusia. Całe wydarzenie ma trać około trzech godzin, które zapełnione będą konkursami, zabawami oraz nauką tańca Smerfów. Główni bohaterowie filmu chętnie będą pozować do zdjęcia.

W trakcie parady rozdawane będą gazety filmowe, w których będzie można znaleźć upominek w postaci ciekawych gier i zabaw.


Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz