W czasie strajku pojedziemy Intercity lub autobusem

16 sierpnia 2011r. | Drukuj

Trwają rozmowy w sprawie jutrzejszego strajku Przewozów Regionalnych. Jednocześnie organizowana jest komunikacja zastępcza.

fot. arch.

Spółka PKP Intercity zwróciła się do przewoźnika samorządowego o możliwość współpracy na dzień strajku. W pociągach Twoich Linii Kolejowych Regio, InterRegio, RegioEkspres w klasie 2 pociągu będzie można podróżować, na wyznaczonej trasie zakupionego biletu. Jednocześnie władze spółki informują, że pociągi nie będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach.

W Słupsku natomiast organizowana jest zastępcza komunikacja autobusowa, która woziła będzie pasażerów na trasie Słupsk – Ustka i Słupsk – Szczecinek.

Osoby, które jednak zrezygnują z komunikacji publicznej w tym dniu, będą mogły oddać bilet w kasach PKP Intercity i otrzymać zwrot pieniędzy bez żadnych przeszkód i potrąceń.


Opublikowano w: Wiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz