Pomogą zdać poprawkę z matematyki

08 sierpnia 2011r. | Drukuj

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni (ul. Kielecka 7) zaprasza maturzystów na bezpłatny kurs przygotowujący do egzaminu poprawkowego z matematyki. Zajęcia odbędą się 19 i 20 sierpnia w godz. 19.00-24.00. Zapisy już trwają.

Maturzyści, którzy przystępują do egzaminu poprawkowego mogą skorzystać z intensywnego kursu z matematyki organizowanego pod hasłem „Nie kuj sam, przyjdź na nocny kurs do Uczelni  Kwiatkowskiego”.

fot. sxc.hu

Ekspresowy nocny kurs to szansa na szybką i efektywną powtórkę, przećwiczenie typowych tematów maturalnych pod okiem profesjonalisty. Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani nauczyciele matematyki, którzy nie tylko pomogą powtórzyć i utrwalić materiał, ale udzielą też wielu cennych rad, np. jak czytać zadania, aby zrozumieć intencję autora, jak nie tracić cennych punktów, jak unikać pułapek.

Zajęcia prowadzone będą w kameralnych grupach. Każdy z uczestników otrzyma materiały. Kurs obejmuje 10 godzin lekcyjnych i będzie trwał dwa dni. Odbędzie się w ostatni weekend przed egzaminem poprawkowym.

Zgłoszenia przyjmuje Biuro Rekrutacji WSAiB im. E. Kwiatkowskiego, pod nr tel. 50 50 50 184, (58) 660 74 32, (58) 660 74, w godz. od 9.00 do 15.00. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.


Opublikowano w: GdyniaTrójmiasto
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz