Ciąg dalszy świętowania 85-lecia Gdyni

04 sierpnia 2011r. | Drukuj

17 sierpnia Gdynia będzie świętować na pokładzie statku. Podczas imprezy przybliżona zostanie historia miasta. 

Gdynia jest miastem z morzem związanym, dlatego w atmosferze morskiej podróży zostanie przybliżona historia miasta i czasów międzywojennych. Rejs to kolejna forma świętowania nadania praw miejskich Gdyni osiemdziesiąt pięć lat temu.

fot.Urząd Morski Gdynia

W morze na 24 godzinną przygodę pasażerów zabierze Stena Line. W trakcie rejsu będą odbywały się projekcje filmów o tematyce gdyńskiej, między innymi Rapsodia Bałtyku z 1935 roku, Ostatni Kurs z 1963 roku czy Miasto z morza z 2009 roku. Szef kuchni zaprezentuje dania międzywojenne, odbędzie się pokaz barmański – drinki również z okresu międzywojennego. Dla słuchaczy prelekcje oraz opowieści portowe.

Na pokładzie nie zabraknie gdyńskiego bingo, konkursów, loterii, także zagości muzyka na żywo, szanty w wykonaniu EKT Gdynia. Dla tych, którzy będą czuli niedosyt zabawy, dyskoteka do rana.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz