Woodstokowicze nie mają lekko

03 sierpnia 2011r. | Drukuj

Ponad pół tysiąca młodych Pomorzan wyruszyło pociągiem na tegoroczny Przystanek Woodstock. Podróżujący do Kostrzyna nad Odrą narzekają na trudne warunki w jakich muszą jechać z powodu nieprzemyślanych decyzji kolei.

fot. Ralf Lotys

Z okazji festiwalu spółka PKP Przewozy Regionalne przygotowała specjalne połączenie MusicRegio, które dziś przejechało m.in. przez Lębork, Słupsk, Sławno i Koszalin. Na trasę wysłano zwykłe wagony, zamiast piętrowych wzorem lat ubiegłych.

– W ostatnich latach były wagony piętrowe, było tam o wiele wygodniej. Teraz jedziemy w strasznym ścisku – mówili jadący na festiwal młodzi ludzie.

Przystanek Woodstock to największy w Polsce i jeden z największych na świecie festiwali muzycznych. W tym roku na dużej scenie pojawią się m.in. Dog Eat Dog, Helloween, Airbourne, H-Blockx, Gentelman & The Evolution, Donots, Riverside, Zebrahead i wielu innych. Festiwal zakończy mega-koncert zespołu The Prodigy.

Tak wyglądały pociągi specjalne w latach ubiegłych. (fot: SOK)


Opublikowano w: LęborkPublicystykaSłupskWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz