Nadal głośno o kuchennych rewolucjach

04 sierpnia 2011r. | Drukuj

Nie cichnie zamieszanie wokół niefortunnego zakończenia programu Magdy Gessler Kuchenne Rewolucje w lokalu Stella Cafe. Przygotowany w Lęborku materiał najprawdopodobniej zostanie wyemitowany.

Od tygodnia trwa już zamieszanie wokół lęborskiego lokalu Stella Cafe, którego właścicielka zgłosiła się do popularnego programu Magdy Gessler Kuchenne Rewolucje. Celem tej akcji miało być podreperowanie sytuacji restauracji i wprowadzenie zmian, które przyciągnęłyby więcej klientów. Niestety skutek okazał się zupełnie odwrotny, gdyż zbliżający się do finału program zakłócony został przez komornika sądowego, który na zlecenie właściciela budynku zajął znajdujące się w restauracji wyposażenie i sprzęt ekipy telewizyjnej.

fot. kuchennerewolucje.tvn.pl

Jak się okazało właścicielka zalegała z płatnościami na kwotę ponad 70 tys. zł. W sprawie tej prowadzone było także postępowanie sądowe, w wyniku którego do końca czerwca restauratorka miała obowiązek zapłacić pierwszą ratę zaległości. Ponieważ do tego nie doszło właściciel kamienicy złożył wniosek o egzekucję komorniczą.

Całe zajście rozeszło się szerokim echem w mediach lokalnych i ogólnopolskich. Sytuacją zbulwersowana jest także Magda Gessler i cała ekipa, która do tej pory nie spotkała się z taką rewolucją w swoim programie. Z zapowiedzi realizatorów wynika jednak, że dość poważnie rozważa się wyemitowanie lęborskiego odcinka Kuchennych Rewolucji.

W miniony czwartek, podczas egzekucji, wraz z wyposażeniem komornik zajął sprzęt ekipy TVN. Niemniej w ostatnich dniach został on zwrócony pracownikom telewizji.

 


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze