Meczu Pucharu Polski w Wejherowie nie będzie

03 sierpnia 2011r. | Drukuj

Spotkanie trzecioligowego Gryfa Wejherowo z pierwszoligowym Zawiszą Bydgoszcz nie odbędzie się. Dzień przed planowanym meczem, wojewoda Roman Zaborowski zakazał jego organizacji.

„W związku z negatywną opinią komendanta wojewódzkiego policji w Gdańsku dotyczącą bezpieczeństwa stadionu piłkarskiego przy ul. Wzgórze Wolności 1 w Wejherowie uprzejmie informuję, że w dniu 2 sierpnia br. wojewoda pomorski wprowadził zakaz przeprowadzenia imprezy masowej – meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Gryf Orlex Wejherowo i WKS Zawisza Bydgoszcz, który miał odbyć się 3 sierpnia na powyższym stadionie”– napisano w komunikacie wydanym przez biuro prasowe wojewody.

Stadion w Wejherowie (fot: gryfwejherowo.com.pl)

– Zakaz rozegrania meczu na terenie Wejherowa jest całkowity – powiedział rzecznik prasowy Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku Roman Nowak. Jak zapowiadają działacze Gryfa, będą jeszcze interweniowali w tej sprawie w Polskim Związku Piłki Nożnej. W pierwotnym terminie mecz miał odbyć się w środę o godz. 17:30.


Opublikowano w: Piłka nożnaWejherowo
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz