Wreszcie polecimy z Rębiechowa na narty w Tatry

02 października 2011r. | Drukuj

Linie Eurolot uruchomią w tym roku połączenie z Gdańska do  Popradu na Słowacji. Narciarze oprócz biletów będą mogli  kupić pakiety pobytowe w Tatrach.  

Eurolot  od grudnia dwa razy w tygodniu będzie latał na trasie Gdańsk – Poprad. Loty odbywać się będą w czwartek i w niedzielę. Rozkład jest tak pomyślany, aby pasażerowie mieli do wybory trzy rodzaje pobytu w słowackich górach. Połączenie ma przybliżyć mieszkańcom Pomorza ośrodki narciarskie zarówno w Tatrach Słowackich, jak i w okolicach Zakopanego (60 km od lotniska).

fot. eurolot.pl: Takimi samolotami polecimy w tym roku na narty

Lotnisko Poprad-Tatry położone jest zaledwie kilkanaście kilometrów od narciarskich ośrodków  w Tatrach Słowackich – Tatrzańskiej Łomnicy, Starego Smokovca oraz Strebskiego Plesa.  Co ważne, bilety będzie można kupić nie tylko na sam lot, ale także z pakietami obejmującymi  nocleg, transport oraz ski-passy. Słowacy chcą, by połączenie utrzymało się latem. W sezonie wakacyjnym mieliby z niego korzystać głównie słowaccy turyści, którzy bardzo chętnie wypoczywają nad Bałtykiem, ale na Pomorze dostać się im niezwykle trudno.
Z Gdańska Eurolot lata od 1 lipca do Krakowa i Wrocławia i połączenia te cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz