Tragiczny wypadek

02 listopada 2010r. | Drukuj

11-letni chłopiec zmarł w szpitalu, a kolejnych  5 osób zostało ciężko rannych w wypadku we wsi Łężyce w gm. Wejherowo. Rannych przetransportowano do szpitali w Wejherowie, Gdyni oraz Gdańsku.  Dla trojga z nich potrzebna jest krew grupy 0Rh- oraz ARh-.

 W miniony weekend na terenie gminy Wejherowo doszło do tragicznego  wypadku drogowego. W  miejscowości Łężyce na ul. Parku Krajobrazowego 19-letni kierujący vw Polo zjechał na przeciwległy pas – najprawdopodobniej wyprzedzając inny samochód –  i zderzył  się z Audi. Volkswagenem oprócz kierowcy  jechało czworo dzieci w wieku 11, 12, 14 i 15 lat. Wszyscy uczestnicy wypadku w stanie bardzo ciężkim, z licznymi obrażeniami ciała, trafili do szpitali w Wejherowie, Gdyni oraz Gdańsku. Niestety 11-letni chłopiec zmarł. Teraz dla trojga dzieci potrzebna jest krew – grupy ARh-  w Gdyni w Szpitalu Tropikalnym,  natomiast krew grupy 0 Rh- w szpitalu Wejherowie.

Fot. KWP w Gdańsku


Opublikowano w: WejherowoWiadomości
Tagi:

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz