„Droga przez łąki” zamknięta

02 sierpnia 2011r. | Drukuj

Zamknięto popularną „drogę przez łąki” z Kazimierza na Półwysep Helski. Prace na tym odcinku potrwają do października.

Turyści jadący na wakacje w kierunku półwyspu często wybierali alternatywną drogę, która biegła z Kazimierza do Pucka i pozwalała ominąć sezonowe korki. 1-go sierpnia trasa ta została zamknięta. Półtorakilometrowy odcinek ze Smolna do Kazimierza zostanie wyremontowany. Zakończenie prac planowane jest na połowę października.

fot. sxc.hu

– Mamy świadomość, że wyłączenie tej drogi z ruchu w czasie sezonu może spowodować utrudnienia w poruszaniu się po naszym terenie ale jeśli chcemy wyremontować drogę w tym roku musimy rozpocząć prace jeszcze latem – tego wymaga specjalna technologia, która zostanie tu ponownie zastosowana – mówi wicestarosta Pucki Andrzej Sitkiewicz.

Całkowity koszt remontu wyniesie 3 miliony 930 tysięcy złotych z czego półtora miliona pochodzić będzie z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008-2011.


Opublikowano w: PuckWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz