Pijany awanturnik w samolocie

01 sierpnia 2011r. | Drukuj

Ubliżał pasażerom samolotu, jednego z nich uderzył w twarz, miał przy tym 2,2 promila alkoholu we krwi. Straż graniczna zatrzymała 26-letniego mieszkańca Lęborka, który  zakłócił bezpieczeństwo lotu z Edynburga do Gdańska.

fot. strazgraniczna.pl

Do awantury doszło na pokładzie samolotu  linii Ryanair.  Gdy samolot znalazł się nad polską przestrzenią powietrzną, kapitan powiadomił  wieżę kontroli lotów o agresywnym pasażerze i poprosił, aby ta zaalarmowała Straż Graniczną. Po wylądowaniu maszyny na pokład weszli funkcjonariusze SG z Gdańska i wyprowadzili  krewkiego pasażera. Gdy mężczyzna zaczął grozić i  znieważać funkcjonariuszy, ci obezwładnili go i zakuli w kajdanki. Badanie wykazało, że miał 2,2 promila alkoholu, toteż został przewieziony do Pogotowia Socjalnego Dla Osób Nietrzeźwych w Gdańsku. Po wytrzeźwieniu mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do prokuratury. Skorzystał z dobrowolnego poddania się karze grzywny w wysokości 1500 zł, po czym został zwolniony.


Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz