V Pomorska Gala Ślubna

02 listopada 2011r. | Drukuj

Niespełna tydzień pozostał do Pomorskiej Gali Ślubnej. Impreza organizowana po raz piąty, tym razem odbędzie się 13 listopada w rumskim hotelu Faltom. Patronat nad galą objęła Gazeta Kaszubska.

Czytaj także: Pomorska Gala Ślubna 2011 [ZDJĘCIA] >>

W poprzednich latach mogliśmy podziwiać m.in wytworne suknie, ciekawe dekoracje, biżuterię, ale również skosztować czekolady płynącej z pięknej fontanny, degustować tort weselny czy podziwiać piękne auta do ślubu, zdjęcia ślubne, przepiękne wiązanki ślubne.

materiały prasowe

– Organizowane przez nas Pomorskie Targi Ślubne nazwane Pomorską Galą Ślubną ma odróżniać od Targów przede wszystkim jej forma, kameralne wnętrza hotelu, w którym odbywa się Gala, elegancja, wiele atrakcji i duża ilość wartościowych nagród takich jak np. nagroda główna suknia ślubna Cymbeline Paris o wartości 5000 zł., nagroda II suknia ślubna Sincerity o wartości 4000 zł., nagroda III suknia ślubna o wartości 3000 zł. – mówią organizatorzy. – Atrakcje takie jak pokazy sukni ślubnych renomowanych światowych firm, występy artystów, konkursy. Dodatkowym atutem jest możliwość porozmawiania, ewentualnego podpisania umowy  z wystawcami w spokojnym miejscu przy kawie, herbacie i kruchym ciasteczku.

W tym roku również nie zabraknie atrakcji w postaci pokazów makijażu, tańca, najnowszych kolekcji sukni ślubnych, bielizny, garniturów i dodatków ślubnych.

– Planujemy, aby ta Gala byłą najlepszą imprezą branżową w nadchodzącym sezonie 2012 i dołożymy wszelkich starań, aby od tej chwili stała się Wielką Pomorską Galą Ślubną – zapowiadają organizatorzy. – Zapraszamy do wzięcia udziału wszystkich dotychczasowych i nowych wystawców, salony ślubne do zaprezentowania sukni na modelkach, a inne firmy do prezentacji na scenie najnowszych trendów. –

Celem imprezy jest prezentacja kompleksowej oferty związanej z przygotowaniem i organizacją ślubu i wesela szerokiej rzeszy zwiedzających, a także umożliwienie wystawcom nawiązania kontaktów biznesowych, zapoznania się z ofertą konkurencji oraz nowymi trendami poszczególnych branż. Pomorską Galę Ślubną, odwiedza co roku około 1000 narzeczonych z całego Pomorza,  prezentuje się na niej ponad 50 firm z Pomorza. Dla przyszłych Par młodych to okazja, aby wybrać wszystko, czego nie może zabraknąć na wymarzonym ślubie – najpiękniejszych sukien, ciągnących się do ziemi welonów, obrączek …fotografa, czy pięknego auta.

Więcej informacji na stronie www.pomorskagalaslubna.pl.

mat. prasowe


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.pl


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu: 2 (dodaj własny »):
  1. Michał pisze:

    witam

    Pomorska Gala Ślubna zawsze zorganizowana na wyskokim poziomie. Napewno warto odwiedzić to miejsce.

    pozdrawiam

  2. Aga2010 pisze:

    Czy na tą galę trzeba mieć specjalne zaproszenie?czy wstęp jest płatny? W przyszłym roku mam wesele i chciałabym skorzystać z okazji i odwiedzić to miejsce właśnie. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

W Gminie Linia uczniowie strajkowali w obronie języka polskiego. Teraz upamiętniono ich odwagę
Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski na kolędę kaszubską
Rozpoczął się nowy rok akademicki 2019/2020 na Uniwersytecie Gdańskim. Uczelnia świętuje jubileusz 50-lecia
Sopot zwyciężył w Rankingu Samorządów 2019
Lęborscy harcerze oddali hołd polskim spadochroniarzom poległym pod Arnhem
Policjanci zlikwidowali „dziuplę” samochodową na Kaszubach
Uroczysta gala podsumowująca 3. Międzyszkolny Konkurs ,,MŁODZI DLA DEMOKRACJI’’
LCK Fregata zaprasza na Danfoss Kino Letnie w Lęborku

Najnowsze komentarze