V Pomorska Gala Ślubna

02 listopada 2011r. | Drukuj

Niespełna tydzień pozostał do Pomorskiej Gali Ślubnej. Impreza organizowana po raz piąty, tym razem odbędzie się 13 listopada w rumskim hotelu Faltom. Patronat nad galą objęła Gazeta Kaszubska.

Czytaj także: Pomorska Gala Ślubna 2011 [ZDJĘCIA] >>

W poprzednich latach mogliśmy podziwiać m.in wytworne suknie, ciekawe dekoracje, biżuterię, ale również skosztować czekolady płynącej z pięknej fontanny, degustować tort weselny czy podziwiać piękne auta do ślubu, zdjęcia ślubne, przepiękne wiązanki ślubne.

materiały prasowe

– Organizowane przez nas Pomorskie Targi Ślubne nazwane Pomorską Galą Ślubną ma odróżniać od Targów przede wszystkim jej forma, kameralne wnętrza hotelu, w którym odbywa się Gala, elegancja, wiele atrakcji i duża ilość wartościowych nagród takich jak np. nagroda główna suknia ślubna Cymbeline Paris o wartości 5000 zł., nagroda II suknia ślubna Sincerity o wartości 4000 zł., nagroda III suknia ślubna o wartości 3000 zł. – mówią organizatorzy. – Atrakcje takie jak pokazy sukni ślubnych renomowanych światowych firm, występy artystów, konkursy. Dodatkowym atutem jest możliwość porozmawiania, ewentualnego podpisania umowy  z wystawcami w spokojnym miejscu przy kawie, herbacie i kruchym ciasteczku.

W tym roku również nie zabraknie atrakcji w postaci pokazów makijażu, tańca, najnowszych kolekcji sukni ślubnych, bielizny, garniturów i dodatków ślubnych.

– Planujemy, aby ta Gala byłą najlepszą imprezą branżową w nadchodzącym sezonie 2012 i dołożymy wszelkich starań, aby od tej chwili stała się Wielką Pomorską Galą Ślubną – zapowiadają organizatorzy. – Zapraszamy do wzięcia udziału wszystkich dotychczasowych i nowych wystawców, salony ślubne do zaprezentowania sukni na modelkach, a inne firmy do prezentacji na scenie najnowszych trendów. –

Celem imprezy jest prezentacja kompleksowej oferty związanej z przygotowaniem i organizacją ślubu i wesela szerokiej rzeszy zwiedzających, a także umożliwienie wystawcom nawiązania kontaktów biznesowych, zapoznania się z ofertą konkurencji oraz nowymi trendami poszczególnych branż. Pomorską Galę Ślubną, odwiedza co roku około 1000 narzeczonych z całego Pomorza,  prezentuje się na niej ponad 50 firm z Pomorza. Dla przyszłych Par młodych to okazja, aby wybrać wszystko, czego nie może zabraknąć na wymarzonym ślubie – najpiękniejszych sukien, ciągnących się do ziemi welonów, obrączek …fotografa, czy pięknego auta.

Więcej informacji na stronie www.pomorskagalaslubna.pl.

mat. prasowe


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu: 2 (dodaj własny »):
  1. Michał pisze:

    witam

    Pomorska Gala Ślubna zawsze zorganizowana na wyskokim poziomie. Napewno warto odwiedzić to miejsce.

    pozdrawiam

  2. Aga2010 pisze:

    Czy na tą galę trzeba mieć specjalne zaproszenie?czy wstęp jest płatny? W przyszłym roku mam wesele i chciałabym skorzystać z okazji i odwiedzić to miejsce właśnie. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz