Gdyński modernizm w obiektywie

28 lipca 2011r. | Drukuj

Agencja Rozwoju Gdyni oraz Stowarzyszenie „Pomorskie Towarzystwo Fotograficzne” zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym „Gdyński modernizm w obiektywie”. Główna nagroda to 1 500 zł. Zdjęcia należy nadsyłać do 14 sierpnia.

Do konkursu można zgłaszać fotografie infrastruktury miejskiej, zabytków, elementów dekoracyjnych, wnętrz charakterystycznych dla modernizmu gdyńskiego w dwóch kategoriach: „Gra świateł w architekturze modernistycznej Gdyni” oraz „Rytm, symetria i asymetria w architekturze modernistycznej Gdyni”.

fot. Przemek Kozłowski

Prace nagrodzone i wyróżnione zostaną opublikowane na stronach internetowych organizatorów oraz znajdą się na wystawie pokonkursowej, która odbędzie się w trakcie „Weekendu z architekturą” w dniach 19-21 sierpnia 2011 r. w prestiżowym miejscu w śródmieściu Gdyni.

Celem konkursu jest promocja estetyczno-architektonicznych oraz historycznych walorów miasta Gdyni. Gdynia jako pierwsze miasto w Polsce wytyczyła turystyczny Szlak Modernizmu.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa do pobrania na stronie internetowej: www.arg.gdynia.pl .

Więcej o gdyńskim modernizmie na stronie internetowej: www.modernizmgdyni.pl .


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz