Wicemistrz z Lęborka

02 listopada 2010r. | Drukuj

Policjant z KPP w Lęborku został wicemistrzem Polski w biegu na 100 km podczas Supermaratonu Kalisia na trasie Jarantów-Blizanów koło Kalisza.  

Starszy Aspirant Adam Thiel z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lęborku zdobył drugie miejsce podczas 26. Supermaratonu Kalisia, który odbył się 23 października br. w Gminie Blizanów. Dystans 100 km zawodnik z Lęborka pokonał w czasie 8 godz. 8 min. i 7 s. Do najlepszego zawodnika z Tarnowa zabrakło mu. ok. 5 min.

Fot. mal-gosia.maratony24.pl

To nie pierwszy  tytuł mistrzowski policjanta z Lęborka. W swojej 23 letniej karierze sportowej był on już m.in. wicemistrzem Polski w biegu na 10 km w kat. młodzieżowców, a także dwukrotnym wicemistrzem świata i drużynowym mistrzem Europy. Adam Thiel niejednokrotnie stawał na podium również podczas zawodów resortowych służb mundurowych.

Obecnie policjant jest zawodnikiem klubu KS Team Run Gdańsk.


Opublikowano w: LęborkRekreacja i sport
Tagi:

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz