Magda Gessler naprawi restaurację w Lęborku

25 lipca 2011r. | Drukuj

Ekipa programu TVN Kuchenne Rewolucje przyjechała na kilka dni do Lęborka. Magda Gessler będzie zmieniała restaurację Stella Cafe przy ulicy Staromiejskiej.

fot. kuchennerewolucje.tvn.pl

Wszystko zaczęło się kilka tygodni temu. Właścicielka lokalu Stella Cafe zgłosiła się do  programu TVN „Kuchenne rewolucje”. Krótko potem przyjechali kierownicy produkcji z kamerzystami z Warszawy i sfilmowali lokal. Po długim namyśle twórcy programu podjęli decyzję, ze przyjadą do Lęborka.  Ekipa telewizyjna z Magdą Gessler pojawiła się tam w poniedziałek.  – Pani Magda Gessler zostanie w Lęborku trzy dni. W tym czasie będziemy filmowani, a lokal przejdzie prawdziwą metamorfozę – ujawnia  Stanisława Pikuła, właścicielka Stella Cafe. – Widziałam większość odcinków programu „Kuchenne Rewolucje” i szanuję wiedzę, doświadczenie i znajomość branży Magdy Gessler. Liczę więc na to, że podczas wizyty pojawi się skuteczny pomysł, który stworzy unikalną i ciekawą ofertą lokalu i sprawi, że stanie się on częściej odwiedzany przez klientów – mówi restauratorka.

fot. archiwum: Stella Cafe w Lęborku

 


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
Dodaj komentarz