Napad na taksówkarza, porwanie i strzelanina

22 lipca 2011r. | Drukuj

Uprowadził taksówkarza z Łeby do Kołobrzegu, napadł na dyskotekę i poturbował policjantów, którym groził pistoletem. Bandytę zatrzymano minionej nocy w Dźwirzynie w Zachodniopomorskiem.  

fot. Straż Miejska w Kołobrzegu

Przestępca napadł na taksówkarza w centrum Łeby, koło klubu Mozart. Sterroryzował go pistoletem, który potem okazał się atrapą Waltera 99 i kazał się zawieźć do Kołobrzegu. Tam doszczętnie obrabował taksówkarza i wyrzucił go w samej bieliźnie z samochodu. Sprawca zabrał samochód i uciekł. Następnie napadł z bronią na dyskotekę, w której kiedyś pracował.

Około godziny czwartej nad ranem policjanci z Kołobrzegu, którzy już poszukiwali bandyty  w pobliskim Dźwirzynie, zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi sprawcy napadu. Kiedy mężczyzna dostrzegł policjantów, uruchomił auto i jadąc tyłem wąską uliczką próbował ich rozjechać. Policjanci oddali kilka strzałów, uszkadzając oponę mercedesa. Auto uderzyło w drzewo, a sprawca  wysiadł i celując w policjantów bronią nadal uciekał.  Okazało się jednak, że jeden z pocisków rykoszetem trafił w stopę 26-latka. Po chwili został on obezwładniony i zatrzymany. Przestępca to mieszkaniec Krakowa, karany już za  kradzieże i pobicia. Grozi mu 10 lat więzienia.

fot. Policja


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. młody pisze:

    wszystko zaczęło się w dyskotece euphoria

Dodaj komentarz