Napad na bank w Lęborku – szukają rabusia

15 lipca 2011r. | Drukuj

Policja szuka mężczyzny, który w piątkowe popołudnie wtargnął do placówki banku w Lęborku  i grożąc kasjerowi przedmiotem przypominającym broń  zrabował  znaczną kwotę pieniędzy.

Około godziny 14 zamaskowany mężczyzna napadł na  agencję banku PKO BP w Lęborku przy ulicy Słowackiego. Po otrzymaniu gotówki  oddalił się w nieznanym kierunku. W akcję poszukiwania bandyty są zaangażowani policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej oraz pies tropiący. Policja ujawnia, że napastnik groził kasjerowi przedmiotem podobnym do broni palnej. Jak udało nam się ustalić nieoficjalnie przestępca mógł zabrać z kasy nawet 30 tysięcy złotych.

fot. TVN 24

– Na miejscu trwają czynności operacyjne. Sprawcy szuka ekipa z psem tropiącym – powiedział  asp. Daniel Pańczyszyn, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lęborku.  Policja przekazała rysopis napastnika. Był szczupłej budowy, miał czarną czapeczkę z daszkiem i przeciwsłoneczne okulary. Ubrany był w czarną koszulkę z napisem RFM Maxx, spodnie typu bermudy w kratkę koloru fioletowego. Na nogach miał charakterystyczne buty, bo były to mocno zabrudzone zaprawą murarską buty sportowe.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz