To już zwykły obciach. PGE Arena znowu opóźniona

15 lipca 2011r. | Drukuj

Stadion PGE Arena w Gdańsku na pewno nie zostanie otwarty w terminie. Z powodu opóźnień przy odbiorze obiektu, przesunięty zostanie mecz inauguracyjny, a nawet ligowe spotkania Lechii.

fot. PGE Arena

Na nowym gdańskim stadionie już w czerwcu miała zagrać reprezentacja Polski. Potem otwarcie PGE Areny miał uświetnić mecz Lechii Gdańsk z markowym zagranicznym zespołem. Następnie gdańszczanie mieli na niej zainaugurować ligę meczem z Polonią Warszawa. Do skutku nie dojdzie jednak żaden z tych meczów – jak informuje Gazeta Wyborcza Trójmiasto.  Dziś  wyszło na jaw, że w związku z kolejnymi opóźnieniami przy odbiorze PGE Areny, Lechia wystąpiła do Ekstraklasy S.A. z prośbą o zamianę gospodarzy w meczach 1. i 16. kolejki polskiej ekstraklasy. Oznacza to, że gdańszczanie zainaugurują ligę meczem z Polonią przy ul. Konwiktorskiej w Warszawie, zamiast na swoim nowym stadionie. Z kolei pierwszym zespołem, który zagra przeciwko Lechii na jednej z aren finałów Euro 2012 będzie Cracovia. Do tego meczu dojdzie dopiero 12 sierpnia. Ale czy to pewne?


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz